ד"ר רוסטוביץ, פייביש - חברת עורכי דין אודות ARNONA   אודות העורך ד"ר הנריק רוסטוביץ
 

ארכיון מגזין ארנונה 1999 - 2003
חיפוש
 
    אנציקלופדיה ארנונה   הפחתת חיובי ארנונה והיטלי פיתוח
    פקודת המסים (גביה)   הרצאות בארנונה   ספרים ומאמרים
    0 תגובות לכתבות מאז : 23/6/2024
גרסת הדפסה

39 שנה ל"שחרור" השטחים16/4/2006

על הממשלה העומדת בפתחנו

לפני שבועיים כתבתי: "אם ישכילו חברי הכנסת המתונים של הליכוד להעמיד לנתניהו אולטימטום - או שתפרוש מהליכוד או שאנו נפרוש ממנו ומשקלה של התנועה הוותיקה יהיה כמשקלה של מפלגת הפנסיונרים, או אז יוכל הליכוד להמשיך וליטול חלק בתהליך ההיסטורי, שמנהיגו, מנחם בגין, החל לפני 29 שנה, ומנהיגו, אריאל שרון, המשיך בשנה שעברה. אם לא ישכילו - ייעלם הליכוד מהמפה הפוליטית, ואחרוני נאמני ביתר ייאספו תחת כנפי ליברמן או אולמרט, איש איש והשקפת עולמו."

המו"מ על הרכבת הקואליציה עומד להיכנס לשלב הגמר. אולמרט הצליח לכופף את ידו של עמיר פרץ, ועתה הוא מפעיל לחץ לא מתון על אביגדור ליברמן. אם יצליח למשוך את ליברמן שמאלה באמצעות הוויתור על המלה "התכנסות" בקווי היסוד של הממשלה, תהיה לו קואליציה רחבה מאוד ללא הליכוד וללא נתניהו. זו ההזדמנות האחרונה לבכירי הליכוד לעשות לנתניהו את אשר הם עזרו לו לעשות לשרון. הידע כבר שם.

עם או בלי "התכנסות", קדימה תמשיך לסגת מיהודה ושומרון. במשך ששה ימים הצלחנו להשתלט על שטחי יהודה שומרון, חבל עזה ורמת הגולן. 39 שנים חלפו, ואנו עדיין שולטים בעם עם אוטונומיה וללא מדינה עצמאית. אפשר, שנכדיהם של הלוחמים יסיימו את התהליך, ואפשר שרק ניניהם יזכו לכך.

סרטוני הדרכה בדיני הארנונה

היום עלו לאוויר 38 סרטוני הדרכה בדיני הארנונה. הסרטונים מחולקים לתשעה נושאים ראשיים, ולנושאי משנה. ניתן לצפות בסרטונים באתר האנציקלופדיה של דיני הארנונה העירונית. האתר מיועד למינויים בלבד, אולם שני הנושאים הראשונים, הכוללים 7 סרטונים פתוחים לצפייה לכל. לצפייה בארבעת הסרטונים הראשונים הקלק כאן.

שלכם ובשבילכם
ד"ר הנריק רוסטוביץ


תודה למי שיקליק על האייקון של פייסבוק


    תגובות   שלח תגובה >>

זכויות יוצרים   ד"ר רוסטוביץ, פייביש ושות' חברת עורכי דין   פורטל משפט מיסוי ונדל"ן